Weekend z Mazdą 6 w Gorzowie WielkopolskimData wydarzenia: Sobota, 29.09.2018 godz. 13:00 do Niedziela, 30.09.2018 godz. 16:00

Miejsce wydarzenia: Nova Park, Gorzów Wielkopolski

Organizator: NoVa Park

Opis wydarzenia:

Już w sobotę 29 września w Gorzowie Wielkopolskim będziemy mieli okazję poznać Nową Mazdę 6. Szanse na sprawdzenie tegorocznej wersji będziemy mieć też w niedzielę, 30 września, i wtedy też będzie okazja zasiąść za kierownicą.

Nowa Mazda6 została wzbogacona wizualnie o kilka detali – obniżony, nieco większy grill, szlachetniejsza linia nadwozia czy lepsze oświetlenie. Odmienione też zostało wnętrze – jest bardziej luksusowe. Co więcej, dostępna jest wersja wyposażenia SkyDREAM, w której tapicerka wykonana jest ze skóry Nappa, elementy kokpitu z drewna sen. Auto zostało wyposażone w 8 kamer, które ułatwiają parkowanie i przejazd w wąskich ulicach.

Dzieci też powinny przybyć na dni z Nową Mazdą 6!

Pierwszy dzień wydarzenia, sobota, to dzień, w którym przygotowany będzie kącik dla dzieci. W godzinach 13-18 będą mogli skorzystać z kącika kreatywnego prowadzonego przez animatorów, w tym nauczyć się skręcania balonów czy pomalować buzię farbkami. Drugi dzień, niedziela, to dla najmłodszych czas aktywnej rozrywki na dmuchańcach i w animacjach. Częstować będziemy watą cukrową i popcornem.

Organizatorzy przygotowali również inne atrakcje, w tym:

– pokaz kuchni japońskiej
– nauka kaligrafii japońskiej
– występ gejsz
– występ samurajów
– koncert zespołu Backstage Acustic.

W niedzielę, 30 września odbędą się jazdy testowe Nową Mazdą 6 oraz innymi modelami! Będziemy mieć okazję sprawdzić na własnej skórze wygodę samochodu, jego moc i zastosowane ułatwienia jazdy i parkowania.Dodatkowe informacje: -